סוכני ביטוח לרודסטרים

פורום רודסטרים כללי - השמים הם הגבול
סמל אישי של המשתמש
Kundason
משתמש רגיל

Re: סוכני ביטוח לרודסטרים

הודעהעל ידי Kundason » 10:47 ,6 יולי 2014, א'

בשנה הראשונה שלי עם המיאטה (לפני 8+ שנים) הייתי מבוטח בחברת "מנורה", ללא החרגה על הגג. אדון Croc הנכבד ביקש ממני העתק של הפוליסה בכדי להראות לסוכנת הביטוח שלו שאפשר לבטח מיאטות באותה החברה גם בלי החרגה על הגג. נתתי לו. במעמד החידוש הם דרשו ממני החרגה על הגג "כי מה אתה מראה את הפוליסה שלך לאנשים אחרים...?" בכדי להימנע מההחרגה על הגג נאלצתי שלא לעדכן את פרטי הפוליסה ולשלם מחיר של "מתחת לגיל 24" גם כשהייתי מעל גיל 24 בפועל... (גנאדי, אתה חייב לי). בתום אותה שנה ביטוחית, הם הודיעו לי ב- 31 לחודש (כשהביטוח נגמר באותו היום והמיאטה הייתה דאז רכב יחיד אצלי) שהם דורשים החרגה על הגג ומעלים את מחיר הפוליסה למרות שאני מעל גיל 24 והמחיר היה מעודכן עבור כל נהג מתחת לגיל 24. או אז הבנתי שזה לא יכול להימשך, והגעתי דרך אחד מחברי המועדון לסוכן הביטוח גידי מסוכנות אנגל זאב, אשר נדרש למצוא לי פוליסה במחיר נמוך יותר, ללא החרגה על הגג, מהיום להיום. הוא מצא, וכך קנה אותי בפעם הראשונה.

לאחר מכן הייתי מבוטח שלוש שנים רצופות בחברת "כלל", ללא תביעה כלשהי משום סוג. בשנה השלישית מר Coach הנכבד תבע אותם (בלי שום קשר אלי) וקיבל את מה שמגיע לו. בתום השנה הביטוחית השלישית, ביום חמישי, בשעות אחר הצהריים (כאשר זה ה- 31 לחודש והביטוח פג תוקף באותו היום, יש להם קטע כזה, הא?) הם הודיעו לסוכן הביטוח שלי שהם "לא מבטחים יותר מיאטות". WTF?! לך תחפש ביום חמישי אחר הצהריים חברה שתבטח אותך כי אתה צריך את האוטו למחרת... גידי מצא, ומאז יחסיי עם "כלל" גם הסתיימו (אופיר, עכשיו אתה חייב לי).

עם חברת "מגדל" עוד לא היה לי העונג :D
Because Racecar

סמל אישי של המשתמש
coach
מנהל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי coach » 12:05 ,6 יולי 2014, א'

אצלי ״כלל״ היו הרבה פחות אדיבים...

אחרי תאונה שבה התעקשתי לתקן את הרכב ולא להעביר אותו לידיהם ב״מחירון פחות 30%״ כמו שהם הציעו לי (הנזק היה לפי הערכת שמאי פחות מהרף לאובדן להלכה), הם גררו אותי שלושה חודשים שבהם הרכב היה תקוע על ליפט בלי אפשרות לתיקון (לא שילמו גם את הסכומים שלא היו במחלוקת), ובשביל ״ללחוץ״ עלי, גם לקחו לי את הרכב החלופי אחרי 5 ימים (ותודה לניר צבי שיצאו גברים ונתנו רכב במקום הנבלות מהביטוח!).
רק אחרי התערבות המפקח על הביטוח ועו״ד הם הסכימו לשלם לפי הערכת השמאי. להפתעתי הרבה קיבלתי יום למחרת מכתב רשום בו הם מודיעים לי כי הם מבטלים את הפוליסה שלי באופן חד צדדי, באמצע התקופה, בהתראה של 10 ימים.
כשניסיתי לקבל פוליסה חדשה דרך הסוכן שלי גיליתי שככל הנראה לבני הזונות יש ״רשימה שחורה״, ומרבית החברות סירבו לבטח אותי בטענה שאני מדווח כלקוח בעייתי (באמת לא יפה מצידי לדרוש את מה שמגיע לי מהפוליסה, אחרי שנים על גבי שנים שהם גבו פרמיות בלי להניד עפעף...). אלו שכבר עשו קולות של מוכנים לבטח, נתנו פרמיות של מעל 20,000₪ על רכב שהיה שווה בזמנו לא הרבה מכפול מזה.

תכירו: אלו חברות הביטוח בישראל.

אני מאז באופן עקרוני ״מבטח״ את עצמי ופשוט שם בצד כל שנה את ה״פרמיה״ במקום לתרום אותה לנבלות מחברות הביטוח.

לכל מי שעדיין מבטח מקיף, קחו בחשבון שאין חברת ביטוח טובה. יש חברות גרועות, ויש גרועות יותר!

ודרך אגב, לכל מי שבונה על סיוע מהמפקח על הביטוח ביום מן הימים... אל תבנו על זה יותר מדי. בלי התערבות של עו״ד, הם בד״כ יצדדו בחברת הביטוח. אחרי הכל, זה הרי המעסיק הבא שלהם...
אופיר גולדשטיין
---------------------------------------------------------
החיים הם מה שקורה בזמן שאתה עסוק בלתכנן תוכניות אחרות...

סמל אישי של המשתמש
shakedd
חבר מועדון

הודעהעל ידי shakedd » 15:10 ,6 יולי 2014, א'

חברים אנחנו עמותה רשומה בחוק !
הנהלת העמותה יודעת את כמות הרשומים במועדון !
העורך דין של העמותה יכול להתחיל לעזור לנו !
להתחיל להוציא מכתבים להזיז איזה משבצת קטנה !

סמל אישי של המשתמש
soundman2
חבר מועדון

הודעהעל ידי soundman2 » 0:54 ,19 יולי 2014, ש'

מצטרף להמלצות על חן עמיר 0504766201
הוא טיפל לי בביטוח למיאטה 10' במהירות וביעילות!
וכל זאת במחירים הוגנים מאוד.

מומלץ בחום!

mysterio57
חבר מועדון

הודעהעל ידי mysterio57 » 18:09 ,24 אוגוסט 2014, א'

מצטרף גם כן להמלצה על חן אמיר בחור מדהים ונותן שירות ברמה שלא נתקלתי עדיין.
מומלץ בחום גם בפן המחירים!

סמל אישי של המשתמש
יותם
משתמש רגיל

הודעהעל ידי יותם » 20:07 ,12 נובמבר 2014, ד'

הקשבתי להמלצות פה ובדקתי עם חן עמיר.
בחור נחמד שמבין בתחום, נתן לי מחיר של רכב משפחתי.
יחס מצויין....
חובה לנסות

סמל אישי של המשתמש
Croc
מנהל

הודעהעל ידי Croc » 22:53 ,23 נובמבר 2014, א'

מתוך פוסט של חן עמיר בפייסבוק:

אהלן חברים אני רואה שפתחתם את הנושא אשמח לעשות לכם קצת סדר בבלאגן.
למי שלא מכיר עדיין אני מבטח את רוב חברי המועדון בהסדר מיוחד שקיים אצלי רק למועדון.
קצת רקע על נושא הגג,
1. ראשית המילה החרגה לא נכונה כיוון שמשמעותה מבחינת החברה היא שהגג מחוץ לביטוח הן בתאונה והן בזדון, קיימת השתתפות עצמית (אקסס) לגג כך זה נקרא רק במקרה של זדון.

2.בעבר הייתי מבטל לכל המועדון המבוטח אצלי את האקסס לגג אך בגלל פניות רבות של סוכנים על אפלייה בתנאים של הסדר המועדון ביטלו את ההטבה הזאת כמו כן גם את נושאי מערכות האיתור שביטלו לאחר שפעלתי לבטל את המיגונים למיאטות גם הוציאו מההסדר למעט בקשות פרטניות.

3. אסביר לכם את הבעיה בגדול, חברות הביטוח לא מעוניינות לבטח את הרכבים האלה ובכלל מכוניות קבריולט הן תמיד יעדיפו את זוג הקשישים בני ה70 עם מאזדה 2 וכולנו מבינים למה
לכן כאשר הן כבר מסכימות לבטח ומדובר רק ב2 חברות בודדות שהן מודעות לכך שהן היחידות הן מרשות לעצמן לקבוע מחירים, תנאים, החרגות וכו׳ ונוצר מצב של "take it or leave it"
אין זה קשור לסוכנים אנחנו נלחמים בזה יום יום
מי שבעבר ביטלו לו ממשיך בלי האקסס ולכן יש פה כאלה שאין להם ה.ע לגג.

4. מדובר רק במקרה של זדון, במקרה של תאונה האקסס הוא מה שנקוב בפוליסה לגבי תאונה ללא כל תוספת

5. כפי שאתם יודעים גם במקרה של זדון לטעמי אין טעם להפעיל את הביטוח אני שומע חברי מועדון רבים שהזמינו רובינס בחצי מחיר אחרי הרכבה בארץ.

6.לעניין החוקיות - נמצא בתחום האפור
לפי החוק חברת הביטוח רשאית להחריג דברים שהם אינם חלק אינטגרלי מהרכב ולכן לא ניתן להחריג את הגג. נשלחו פעמים רבות ע״י מבוטחים וגם ע״י הסוכנים תלונות למפקח על הביטוח אך לצערי הנושא נשאר בצריך עיון.

7. אני פועל במשך השנים האחרונות למצוא אלטרנטיבות נוספות לחברי המועדון ובקרוב יגיע הסדר חדש העומד על הפרק ובו יכללו הנושאים החשובים לנו כגון גג ומערכות איתור.

8. אשמח לעזור לכם בכל שאלה וגם בהצעות לביטוח
אני זמין תמיד בפרטי או בנייד 050-4766201
גנאדי

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

סמל אישי של המשתמש
Kundason
משתמש רגיל

הודעהעל ידי Kundason » 12:48 ,24 נובמבר 2014, ב'

Croc כתב:מתוך פוסט של חן עמיר בפייסבוק:

בעבר הייתי מבטל לכל המועדון המבוטח אצלי את האקסס לגג אך בגלל פניות רבות של סוכנים על אפלייה בתנאים של הסדר המועדון ביטלו את ההטבה הזאת כמו כן גם את נושאי מערכות האיתור שביטלו לאחר שפעלתי לבטל את המיגונים למיאטות גם הוציאו מההסדר למעט בקשות פרטניות.

בשביל להעמיד דברים על דיוקם, זו לא "הטבה", זה מה שמגיע לפי החוק. החרגת הגג אינה חוקית, נקודה. אני מבוטח ללא החרגה על הגג כבר קרוב ל- 9 שנים עם המיאטה שלי, ניסו "לדחוף" לי אותה פעמיים אך ללא הצלחה יתרה :wink:
Because Racecar

סמל אישי של המשתמש
senda
ועדת ביקורת
יצירת קשר:

הודעהעל ידי senda » 14:15 ,24 נובמבר 2014, ב'

אני לא בטוח שהחרגת הגג איננה חוקית.

הרי לפי מה שאני מבין, חברת הביטוח מבטחת את כל הרכב, אך נותנת השתתפות עצמית שונה לוונדליזם על הגג.

זה כמו שיש השתתפות עצמית שונה לביטוחים שונים או טיפול במקום כזה או אחר.

במקרה הטוב שחייבים לתת השתתפות עצמית זהה לכל תביעת רכוש, אנחנו יכולים להפגע בכך שכל השתתפות עצמית בהפעלת הביטוח של המיאטה תהיה 5000 ש"ח.

סמל אישי של המשתמש
Kundason
משתמש רגיל

הודעהעל ידי Kundason » 15:44 ,24 נובמבר 2014, ב'

היא אינה חוקית, לראיה - פניה למפקח על הביטוח "העלימה" את ההחרגה במקרה של מספר חברי מועדון, אני ביניהם. המקרה היחיד של השתתפות עצמית שונה הוא של מוסך הסדר (שגם אליו אתה לא מחוייב ללכת), זה לא רלוונטי לדיון.
Because Racecar

חזור אל “רודסטר כללי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים